SZAFA

KUCHNIA

GARDEROBA

SALON

ŁAZIENKA

Szafa na zamówienie i wymiar

Megan Design – szafy na wymiar

Jeżeli masz pomysł na stworzenie nietypowego projektu lub brak Ci inwencji do aranżacji wnętrza, oferta szafy na wymiar Wrocław powstała z myślą o Tobie. Firma Megan Design jest jednocześnie projektantem oraz producentem szaf na wymiar. Dzięki czemu kompleksowo odpowiada za cały projekt od momentu pomiaru, stworzenia projektu (wizualizacji) po wykonanie i montaż. Na każdym etapie służymy fachową radą, aby szafa, na którą się Państwo zdecydują, całkowicie spełniała oczekiwania.

WYSOKIE STANDARDY JAKOŚCI

W naszej ofercie znajdują się różnorodne materiały, z których powstają szafy, są to fornir, płyty mdf, płyty laminowane, płyty dekoracyjne, szkło i drewno. Różne tworzywa oraz gama kolorów i wzorów pozwala spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Wybieramy produkty najwyższej jakości, aby szafy służyły Państwu przez lata.

INDYWIDUALNY CHARAKTER

Tylko w szafach na wymiar mają Państwo możliwość wyboru wyglądu zewnętrznego (materiału), rozmiaru dostosowanego do Państwa potrzeb oraz funkcjonalnego wnętrza mebla. Szafy na zamówienie Wrocław to indywidualność i optymalne wykorzystanie powierzchni. Szafy do salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju. Z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi klasycznie. W lustrem lub bez. Wszędzie gdzie Państwo tylko chcą. W nowoczesnym i klasycznym wydaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, gdzie mogą się Państwo zobaczyć nasze szafy stworzone na indywidualne zamówienia klientów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

MEGAN DESIGN | WROCŁAW
Itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław