SZAFA

KUCHNIA

GARDEROBA

SALON

ŁAZIENKA

Zabudowa skosów i poddasza

Zabudowa skosów nie jest łatwym zadaniem, jednak my podejmujemy się wszelkich wyzwań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy profesjonalne usługi, wśród których znajduje się również zabudowa poddasza. Działamy we Wrocławiu, gdzie cieszymy się pozytywnymi opiniami osób chętnie korzystających z naszej pomocy. Wykonujemy efektowne, funkcjonalne i przede wszystkim dobre jakościowo szafki pod skosami na poddaszu. W pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe, trwałe materiały dobrych producentów oraz uznane na światowym rynku akcesoria.

Tworzywa wykorzystywane przy produkcji naszych mebli, to przede wszystkim forniry modyfikowane oraz forniry naturalne krajowe i egzotyczne. Ponadto oferujemy meble wykonywane z MDF-u lakierowanego w macie i połysku w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze. Wykorzystujemy również płyty laminowane EGGER, płyty laminowane Kronopol, Kronospan i Pfeiderer, jak również płyty dekoracyjne Cleaf, Forner i Forner LUX. Zapewniamy także fronty drewniane, maty dekoracyjne SIBU praz szkło Lacomat i Lacobel. Akcesoria, które wykorzystujemy, pochodzą od firm: BLUM, Hettich, PEKA, Hefale, Gamet, Zobal, a także ARTE.Metal.

W pomieszczeniach, w których są skosy, doskonale sprawdzą się wykonywane przez nas szafki na zamówienie, które pozwolą wykorzystać maksimum miejsca i świetnie zagospodarować przestrzeń. Wrocław to miasto, na którego terenie chętnie podejmujemy się wszelkich zleceń. Zachęcamy do poznania naszej oferty, która obejmuje meble znajdujące zastosowanie we wnętrzach mieszkalnych, jak również pomieszczeniach o charakterze użytkowym.

Zagospodaruj przestrzeń pod schodami

Zabudowa skosów wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale także designerskim wyglądem. Jest coraz chętniej wykorzystywana przez osoby, które pragną w efektywny, a zarazem efektowny sposób zagospodarować przestrzeń w urządzanym przez siebie pomieszczeniu. Zaprojektowane w nowoczesny sposób szafki doskonale sprawdzą się między innymi w sypialniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych czy garderobach, które często znajdują się na poddaszach użytkowych.

Proponowane wyroby charakteryzują się nie tylko bardzo dobrą jakością, ale także wyjątkowo konkurencyjną ceną. Zwracamy uwagę na wszelkie detale, zapewniając solidne i starannie wykonane meble. Jeżeli myślą Państwo o ciekawej i praktycznej zabudowie poddasza, zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych przez nas usług serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.

MEGAN DESIGN | WROCŁAW
Itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław